Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz csƵ #242049 üzenetére

    Az átütőkhöz 9-13 kell, de a nyomatékkulcs inkább a túlhúzás ellen van, ahova a kerékpáron 40Nm kell oda nem igazán szükséges nyomatékkulcs sem. Karbonra, ha te is szereled megéri, 2 év kvázi minden egyes csavart azzal húzok meg (kisebbeket azzal is lazítom, ha sok csavar van és sokat kell lazítani/újra húzni akkor imbusz készlettel, majd a végén rápróbálok a nyomatékkel is), nagyon jó érzés, hogy még ha mondjuk csak is egy kicsit, de valahol az előírt nyomaték körül van minden húzva, meg sem mozdul, ki sem csavarodik (sehol sincs egy gramm menetrögzítő, pedig ott figyel a polcon :F ) és meglazítani sem kínlódás. Megmondom őszintén én az egyet-egyet reccsenő nyeregcső miatt vettem, mindig féltem nincs eléggé meghúzva, vagy éppen túl van húzva és elcseszi nekem a karbonvázat. :B ...azóta megszerettem. :K

    #2420596030D...tedd fel őket és mutasd meg mindenkinek a tyukxar tárcsa és a zsaguár betét is jó, ne rinyáljanak annyit ;] ! Ami a féket illeti, nekem a kitámasztatlan BL-M615-el sem volt semmi bajom, be kell szépen állítani, jó betétet használni és akkor nem kell azt annyira tépni sem, hogy hajoljon. :o :D

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák