Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Zola007 #19962 üzenetére

    Ezeket a köröket már lefutottam.
    A topikbéli tapasztalatok azt mutatják, hogy általában probléma nélkül lehet használni egy-két mérettel a táblázattól eltérő párosításokat is.
    Ami engem illet én még életemben nem láttam 19-es felnin 3.0-s gumit, aki ezzel lejtőzik, ott már fejben is lehetnek gondok. :N
    Akik 3.0-s gumival nyomulnak, nem 19-es felnit használnak sztem.

    Az, hogy a gyártók mivel szerelik a kerékpárjaikat, nem releváns ahogy azt már írtam volt.
    Had ne ismételjem magam...

    Mavic amúgy vállalja a felelősséget is az oldalán közzétett adatokért?
    Ha én meghalnék emiatt a szélsőséges párosítás miatt, akkor a Mavic-ot szét lehetne perelni, ugye? :P
    Vagy nem, mert van vhol vmi apróbetűs rész, ami kizárja a felelősséget? Ha igen, akkor nem hiteles adat.
    Ha nem, akkor meg csak nem volt még rá precedens.

    Nálam a városi gépen a 19-es felnin 54-es gumi van fent 4,5 baron. Szinte alig van vmi tartása oldal irányban.
    Úgy hajlítgatom kifelé a gépen ülve, ahogy akarom (letérdel a gumi, ahogy riszálom a seggem a nyeregben). :DDD
    Nem is merem nagyon lefektetni aszfaltra, se kirakni a gép hátsóját, mert majrézok tőle. :B
    Meg merem kockáztatni, hogy talán kézzel le tudnám fordítani a felniről a gumit még azelőtt, hogy teljesen leereszteném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák