Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beleriand72

    tag

    Tubeless kérdésben a véleményem: sose volt ilyen kerekem, tavasszal gravelt rendeltem külföldről TL rendszerrel. Mire ideért egyik kerék teljesen leeresztett, tocsogott a tej a doboz alján... felpumpáltam, onnantól frankó volt. Panaracer GK köpennyel használtam, ami tökéletes, ám elég gyorsan kopik. 4000km után úgy döntöttem: csere. Vettem egy boosteres Bontrager pumpát, lesz ami lesz nekilátok, a környék szerelőivel se biztos, hogy ki lennék segítve... Kerék ki, külső le. Túl ügyes nem voltam az egyik felniszalag közben kicsit meggyűrődött, vagy gyárilag se volt profin rárakva, gondoltam marad, ha nagyon nem jó kicserélem, vettem méretbe passzoló DT szalagot, egyenlőre nem kellett. Ja nem tudom milyen szalag lehetett benne (most is az maradt) márkajelzés nélküli sárga, mintha valami sima neylonfólia lenne. Szóval kicsit csúnyán állt, de összerakta, bele Stans, rápattant, kicsit szivárgott, összeráztam, tökéletes. Megyek árkon, bokron. 2-300km-ként kicsit rápumpálok...Csak jó tapasztalataim vannak. Trekkingben a belsőben volt Slime + Swalbe Marathon, azzal se volt defekt, hogy lekopogjam, ezzel se.

    MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

Új hozzászólás Aktív témák