Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hoffman_ #15037 üzenetére

    Húú...
    hát első körben a város 3 részre van felosztva.
    a diákok kedvezményesen vehetnek 3-6 havi bérletet.
    no.
    egy sima 10 alkalmas bérlet $25 most ha jól tudom (elsején emelték).
    a heti korlátlan (1-es körzetben) az 44 dollár volt, most olyan 46-48 között lehet.
    aztán van 3 meg 6 havi, az első az 1500, a másik 2400 ha jól rémlik, de ne vegyél mérget rá.

    egy dolgot ne hagyj figyelmen kívül.
    ezek otthoni fizetéshez számítanak drágának.
    itt $15 a minimálbér óránként... de hamar fel lehet jutni 20-25 közé (takarító/költöztető munkáról beszélünk, a buszsofőr 26-28at keres + pótlékok... jó mi?)
    így nézve röhejes összeg a bérlet, és röhejes összegbe került a bicaj is... talán ezért rakják ki a 1.5 éves plazmatévét az utcára, ami hibátlanul működik...

    cserébe az albérlet már drága (150től felfele), a lakások ára megfizethetetlen (minap dolgoztam egy ótvarputriszarfoshugy házban, amiért én otthon 1 millát nem adtam volna... itt az ember adott érte ennyit, csak dollárban, és most 500ért felújíttatja... közben pedig nagyon boldog, hogy jó áron sikerült lakást vennie :DDD )
    szóval ez van.
    amúgy az elektronikai termékek 20-30%al olcsóbbak, a kaja pedig nagyjából ugyanannyi/picivel drágább mint otthon...

    mod: irigykedni (tudom, hogy nem úgy...) lehet, csak azt ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy én ezért a kis kalandért heti cirka 100 órát dolgoztam bő három éven át.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák