Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz StLui #140533 üzenetére

    Ja, az ilyen veszélyes, főleg ha durva lejtővel párosul, de legalább végig merek menni rajta, mert ha megcsúszok, általában megment ha simán leteszem a lábam, egy vadabb pályán már úgy érzem túl nagy a kockázat és nem éri meg. Az, hogy kinek mi értelmetlen is nagyon nézőpont kérdése, a pályázók gondolom az adrenalinért csinálják, én meg főleg a természetszeretetért/felfedezésért, ezek meg egy épített pályán teljes mértékben hiányoznak. Ok, amíg felvonózol meg lehet csodálni a tájat ha szép, de annyi erővel autóval is felfedezhetnénk a közeli természeti látványosságokat. Meg szeretem érezni 1000m+ mászás után, hogy kiérdemeltem a látványt... de egyáltalán nem ítélem el azokat, akik szeretnek pályázni, biztos van akinek az jelenti A MONTIZÁST, azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a topikban többen pályáznak, mint ahányan simán a vadonban tekernek. Meg a múltkor írtátok, hogy arrafelé nagyon sok a gyalogos turista meg kutyasétáltató és kerülgetni kell őket, az eléggé vacak lehet, szal körülményfüggő is a dolog és felétek ezek szerint nem mindíg lehet a természetben felhőtlenül tekerni. Meszes amúgy tudtommal a pályázást sem ítéli el és felfedezősdit is szeret játszani, szal mindenevő :D . Mondjuk én sem értem, hogy egyedül a kárpátokban, ahol a madár sem jár, gyakran eléggé durva terepen hogyan mer tekerészni, én nagyon f*snék attól, hogy ha valami bajom lesz, ott döglök meg és senki nem talál rám.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák