Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz gabro0 #140532 üzenetére

    Még valami:
    Gyerekkoromban simsonoztam, utána 20 év kihagyás, majd nagymotor, 1 év után pedig versenypálya, Suzuki SV kupa, tulajdonképpen féltem minden edzés, minden verseny előtt, és most is ezt érzem pláne ha külföldre megyek bikeparkozni, pl mi lesz a gyerekkel ha én kórházba kerülök, meg ilyenek. De az jó kérdés, hogy annyira félek-e , hogy akkor minek, vagy csak egy egészséges félelem van bennem. Motorozást azért hagytam abba mert elértem egy olyan köridőt ami fölé menni túl nagy kockázat lett volna, és maga a versenyzés is sokba került még bukás nélkül is, bukással meg pláne. SZóval azt éreztem, hogy a versenyláz túl nagy kockázatba hajszolna, így abba hagytam. (Ismerősöm most törte nagyon össze magát, pályázik ő is, de utcán, és önhibáján kívül, szembejövő motoros találta telibe mert átsodródott, ilyenek miatt utcai motorzásra nem vágyom, versenypálya veszélytelenebb itt is) Bringánál ezért nem megyek semmilyen versenyre, semmilyen teljesítménykényszert nem akarok magamra aggatni, már nem kapcsolom be a stravát munkába tekerés közben sem, 6030D tudja melyik az a szakasz, beszéltünk róla, ahol nagyot lehet csattanni egy KOM-ért.
    És kibírom, hogy már most se akarjak mindent a gyerek után csinálni!

    Másik: Meszes videója, nekem veszélyesebb, számomra értelmetlenebbnek tűnő a száguldás lefelé azon a kavicsos úton mint egy komolyabb bikeparkos ugrás, de mindenkinek más a veszélyes, más kell a boldogsághormonok felszabadulásához.

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák