Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    Sziasztok!

    Cross (Cross trekking) bicajt vennék. Igazából úgy indultam, hogy 150e-be férjen bele, de a 3 kiszemelt egyike se sem teljesíti ezt a kritériumot. A legfontosabb, hogy kényelmes legyen, mert sem a derekam, sem a nyakam nem támogatja az előredőlt pozíciót. 80%-ban aszfalton használnám 30-50km-es utakra, a maradék az enyhébb földút, murva, semmi komolyabb terep.

    Eddig ezeket néztem:
    -Cube Nature 2019 +Hidraulikus tárcsafék +szuper váz +könnyű -gagyi váltó, 175e
    -Kross Evado 4.0 2019 +Ennek is igényes a váza -kicsit nehezebb -szintén gagyi váltó,-csak mechanikus
    tárcsafék 165e
    -Kellys Cliff 90 (ezt még nem néztem élőben, de ennek a legjobb az ára és állítható a kormányszár), 155e

    Igazából a Kross váza nagyon jónak tűnt, amig ki nem próbáltam a Cube-ot...
    Sajnos a gyártók oldalán lévő felszereltség néha köszönő viszonyban sincs a valósággal.
    Amit még észrevettem, hogy az újabb modelleket egyszerűbb váltókkal szerelik, mint az előző években kiadottakat és szerintem picit gáz egy 150e feletti bringára rátenni a 3 ezres shimano tourney hátsó váltót...
    Lehet ezen nem kéne rugóznom, mert egy váltó csere egyszerűbb, mint mondjuk az agyakat cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Új hozzászólás Aktív témák