Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretném lecserélni a hajtást (deore pedál, hajtómű, bb, lánc), váltást (slx váltók és váltókarok) xt-re, mert a kereket leszámítva full xt-t szeretnék :B

    meg amúgy sem jó se az első váltóm (kisebb kánckerékhez van tervezve), a hátsó sem, mert közép kanalas

    A fékek, fékvezetékek már viszont meg vannak (M8000 sorozat)

    Mivel a kereket nem cserélném ezért csak 2x10 jöhet szóba, ja jól tudom a 10-es sor felmegy a 9-es helyére.

    Amit kinéztem: FC-M785 (24-38) hajtómű m8000 pedállal és SM-BB70 csapággyal, cs-m771-es sor (11-16) hg-95-ös lánccal, mert ennek az áttétele tűnik kisebbnek, ami azért számít mert nem vagyok kirobbanó formában, felfelé még nehezebben megy :DD

    Hátra rd-m786 sgs váltót. Jó gondolom, hogy hiába csak két lánckerék van elől, az sg kevés lenne?
    Előre pedig FC-M786-A -t, mert bár csúnyább, de könnyebb takarítani, SL-M780 váltókarokkal.

    További kérdés, hogy a nyeregcső szöge a leírás szerint 71,5°, míg a Shimano 66-69-et ad meg értéknek. Ettől még lehet jó?

    További kérdés: a mostani BB (SM-BB51) mintha nem lenne középen, ehhez kell venni valami alátét izét? ezzel állítják a láncvonalat?

    Kompatibilisnek tűnik a dolog?
    Előre is köszi a válaszokat!

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák