Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Solad #11647 üzenetére

    Sokat számít. 172.5 nekem pont jó országútin, szépen tudok vele pörgetni, hosszasan, nem esik szét sok km múlva se a technikám, és van nyomatékom is. 170 essel úgy érzem hogy üresbe forog a lábam, tolom neki de nem megy, mintha húznám a féket, pörgetni meg úgy pörgök mint a veszedelem, egyáltalán nem okoz problémát a pörgetés és a körkörös hajtás de mégse megy a bicikli annyira. 175 össel sokkal nagyobb nyomatékot érzek mint a 172.5 el, erősebben tudok megindulni, terepen is hirtelen kis emelkedőkre kis tempóval is rá tudok indulni stb, de nem tudok annyira pörgetni, a körkörös hajtásom is érezhetően gyengébb, és sokkal fárasztóbb is jó technikával haladnom. Ezért használom országútin 172.5 öst, MTB-n on pedig 175 öst. Én kb 181 magas vagyok, és 44 es a lábam.

    (#11649) Zola007
    Ezt én is néztem ma a Lidl be, nagyon jónak néz ki, ugrótérd szindrómára nézegettem annó, 8 ezer alatt nem volt, ez meg elvileg arra is jó, és 3 ezer, minőséginek is néz ki. Amúgy hogy ez érjen is valamit, ahhoz elég szorosnak kell lennie, persze nem úgy hogy elszorítson meg fájjon stb, szerintem ki kell hogy cseréljék, főleg ha időbe visszaviszed (3 napon belül).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák