Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz deny330 #115081 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled, a hibrid edzés nálam is működik. Persze helyes étrenddel kiegészítve. Diétában nem hiszek, az már eleve olyan időszakosnak hangzik, addig is tart. Mondjuk nálam fordított a helyzet, te pálcikából lettél ember én meg az úszógumikat akarom leépíteni. :)) Másfél év alatt 92 kg-ból 75 kg-nál járok (185 cm magassághoz), heti 3-4 edzéssel + nyáron hosszú hétvégi aszfaltos tekerésekkel (főleg az új Speederrel élmény ez az MTB után :) ). Én a szálkás vékony testalkatot céloztam meg, a sok bicajtól (dolgozni is ezzel járok) a comb vastagabb de az kell is. Szépen haladok, de még nem vagyok elégedett. Amellett hogy látom magamon a változást, ami pluszban motivál, ma már a mindennapjaim részévé vált a sport, egészségesebbnek és erősebbnek is érzem magam. Emellett persze belefér néha a gyorskaja is meg fogyasztom a sört is mert jólesik néha, szóval nem vonok meg magamtól semmi élvezetet. :D Csak ésszel kell csinálni, szem előtt tartani a célokat így nemet mondani sem nehéz.

    Más.
    Ma kipróbáltam Pilisszentlászlón át elérni Visegrádba, pár km-rel rövidebb volt, mintha a 11-esen mentem volna a Dunakanyarban, de nem gondoltam volna hogy ennyire kemény lesz az emelkedő. Óbudáról indulva már egy bő 20 km benne volt a lábamban, de volt egy pillanat amikor azon gondolkoztam lehet visszafordulok. Aztán a pihenő után már "simán" átmentem a "hegyen", lefele kemény volt. :K Amikor 50-en mentem lefele (többel nem mertem), és jött a kátyús szakasz, akkor az nem volt vicces. Kétszer olyat kapott a bicaj, azt hittem ott szállok el, de nem történt semmi. Még 8-asom sem lett. El-vagyok-képedve. Aztán visszafele ismét megmásztam a "hegyet", Szentendre felé a lefele oldal már tükörsima volt szinte, imádtam. De kikészültem, 30+ melegben, kétszer álltam meg hazafelé frissíteni benzinkútnál. Végül 76,6 km lett az össztáv, kb. 3,5 óra alatt. Óriási volt, még edzenem kell, a hegymászás nem az erősségem.

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák