Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alu

    senior tag

    válasz Véreshurka #104453 üzenetére

    Nem tudom milyen árakat néztél, de a Kryptolok most 20e helyett 12e lenne és ehhez terveztem volna még egy max 20e körüli U lakatot. A lényeg, hogy nagyon szeretnék megállni 30e környékén. Ha máshogyan csinálom, akár két U lakattal, vagy más gyártó láncosával+U lakattal, sehogy nem jövök ki ennyiből.
    Az Evolution 4 STD +17e lenne
    Az Abus Granit X-Plus 540 +25e
    Eleinte ezért dobtam fel a Kryptolok 2 lánc + Evolution 4 U párost, mert árban ők férnének bele a keretbe, de azonos zár miatt lebeszéltél róluk.

    A colstok zárakkal ez a bajom: [link]

    Hasaggymeg Abusa viszont meggyőző. Lehet jobb lenne láncosból ez, U -ból pedig egy Evolution 4 STD. Árban mondjuk 40e lenne a kettő, nem tudom....
    Egyébkpént az Abus és a Kryptolok is 9mm -es láncokból áll, előbbi mégis ennyivel erősebb lenne?

    (#104460) Hasaggymeg: Jól írtam feljebb, hogy ez az Abus City Chain 1010? Meggyőző, bár nem tudom a videó végén a lánc vagy az erővágó adja meg magát?

    Összegezve:
    A kiszemelt zárak listája szépen ritkul, és így kb. ezek a kombinációk vannak most előttem:
    (ugye a kitételek: 2 lakat, egy láncos és egy U, colstokos kizárva)

    --Láncos------------------------------U----------------------Össz ár----Flex kábellel
    Kryptolok 2-----------------Evolution 4 STD-------------~29e----------~33e
    Kryptolok 2-----------------Abus Granit X-Plus 540----~37e------nem férne bele
    Evolution 4-----------------Evolution 4 STD-------------~37e------nem férne bele
    Abus City Chain 1010---Evolution 4 STD-------------~41e------nem férne bele
    vagy
    Kryptonite New York STD/LS U lakat, ami ~31e körül lenne, viszont akkor csak 1 lakatom van, ráadásul U, amihez macerásabb megfelelő lakatoló helyet találni.
    37e Ft -ot a természetem egyszerűen sokall lakatra és mire ennek a bejegyzés végére érek egyre tanácstalanabbnak is érzem magam. Szerintetek lenne értelme rááldozni azt a +8e Ft -ot valamelyik 37ezres párosra és ha igen, melyikre? Esetleg Krypto New York?

    Bocs az előző kommentért, de a listám rettentően összegányolódott megosztás után, remélem most nem fog... Szerk.: dehogynemfog.....

    [ Szerkesztve ]

    λŁƯ™

Új hozzászólás Aktív témák