Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Bici #21496 üzenetére

    Senkitől ne kérdezzét Te semmit!

    Rendőr bácsik nem basztatnak minket mindaddig, amíg valaki fel nem hívja ránk a figyelmet! :K

    Pl tegnap picit szabálytalanul, első lámpa bekapcsolása nélkül és hátsó villogó bekapcsolása nélkül mentem el egy rendőr néni meg egy bácsi mellett és a mögöttem érkező autóst kapták ki a sorból. :D

    Elmondom neked még az se ismeri igazán a KRESZ-t aki a táblákat kirakja!

    Tegnap olyat láttam vagy Szentmártonkáta vagy Szentlőrinckáta.

    Jövök szépen befelé az oda vezető úton... Kint a biciklizést tiltó tábla. OK
    Bicikli út nincs! :Y Járdára akkor fel, 10 km/h-val kb 3 km-en keresztül fasza volt...

    Aztán jött egy balos kanyar, ott már nem volt kint a tábla így fel is hajtottam.

    Erre mit látok?!
    Járda mellé kitűzdelve minden egyes kereszteződésben, hogy kerékpárral behajtani tilos!!!! :Y :Y

    Na ennyire ismerik a KRESZ-t.

    Linkelhet, meg másolhat itt akárki ilyen olyan KÖHÉM rendeletet, stb. ha a rendőr specifikusan azért van kiállítva, hogy biciklist büntessen akkor minden egyes biciklist meg fog büntetni, mert nincs olyan mai bicikli ami a rendeletnek megfelelne.

    Aki meg nem erre specializálódott az egy szóbeli figyelmeztetéssel elenged, ha nem olyan durva szabálysértés.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák