Hirdetés

Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz xcbiker #10909 üzenetére

    Grat! Úgy volt, hogy nincs kedvem beszámolót írni, de elolvasva a tiedet mégis kedvet kaptam.

    Szüleimmel kb egyed 9-re értünk a parkoló helyre várók sorába, és kb negyed óra múlva sikerült is leparkolni, átvettem saját, és három csapattársam nevezését, közben találkoztam tr00p3r-el a wilkeres sátorban. Egyik csapattársammal álltunk be a rajthoz, és irigyeltük a haveromat, hogy őt beszólították oda előre. A lassú rajt nekem tetszett, ugyanis most senki sem akarta megnyerni a versenyt az első 100 méterben. Kékesre kicsit visszafogottan mentem, mert az még csak az eleje volt, de mikor az aszfaltról lefele lefordultunk a terepre, hát az nagyon sz*r volt. A sidem kb 55mm-t mozog, de ha ráülök marad abból kb 25mm, így nagyon nem ment lefele, szinte mintha merevvilla lett volna, sokan meg is előztek, de amikor jött az emelkedő ott már én előztem. (jövőre a projekt egy 2008-as sid, ami 100-at mozog:) ) Dirtyz-el már nem is tudom először mikor futottam össze a versenyen, de az szerintem a második felében volt már. Aztán jött xcbiker által fekete levesnek nevezett emelkedő, na ott az alján szépen begörcsölt a bal combom, itt el is húzott Dirtyz, és még sok másik ember, pár percig nyújtanom kellett a lábam, aztán elkezdtem fölfele sételni, és újra görcsölt, ugyhogy megint pihi volt, utána szépen fel kellett tolnom, és a lankásabb emelkedőn pedig kb fél lábbal tekertem, nehogy görcsöljek megint. Így az utolsó kb 10 km-en visszafogottabban kellett tekernem, és elég rossz érzés volt, hogy éreztem a lábamban, hogy van még bőven erőm (hisz tartalékoltam), de nem adhattam ki, végül így 3 óra 35 perc alatt értem be. Végsősoron örültem az időmnek, de kicsit csalódott is voltam a görcsölésem miatt, összességében viszont jó volt, mert nem volt semmi technikai probléma, vagy esés.
    Pályakijelölés, szervezés stb. jó volt, de a parkolás mehetett volna gyorsabban is.
    Ja, és én is középtávon mentem, és már nem volt semmi olyan problémám, hogy fáj a nyakam vagy a vállam:)

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Aktív témák