Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutykuru

    tag

    válasz Apollyon #13788 üzenetére

    Kérlek linkeld számomra, hogy mikor kaptam értelmes választ.

    Annyi értelme volt, hogy lassan az aláírásomban szereplő striguláknak más értelme lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Apollyon #13788 üzenetére

    Nem kell elmagyarázni, hogy mi a probléma az üzemeltetők szempontjából azzal, ha valaki reklámblokkolót használ. Sőt, abszolúte érthető, ha az üzemeltető felhívja erre a problémára a figyelmet, és megpróbálja meggyőzni a felhasználóit arról, hogy a hosszú távú (együtt)működés érdekében támogassák őt azzal, hogy engedélyezik a reklámokat. Ha lesz klubkártya, akkor az közvetlen anyagi támogatás is, amiért cserébe nem kell reklámot nézni. Deal, tök jó.
    Amiről én beszéltem, az a felháborítóan bicskanyitogató stílus, ahogy mindezt az egyik házigazda tálalta (kb. el lehet innen húzni azon nyomban, ha nem úgy viselkedsz, ahogy nekünk tetszik, igaz, hogy közvetetten belőled is élünk, ha pl. hasznos tartalmat generálsz, de nem baj) még értelmes érvekre válaszul is (nem öncélú anyázásra). Nem kell "kinyalni a hátsóját" a felhasználónak, ahogy Te fogalmaztál, hanem kulturált ember módjára el kell magyarázni, hogy mi van. Parci például erre általában képes, már amikor valaki nem lép át egy bizonyos szintet (szóval magyarul ő többnyire visszafogottan küldi el az embereket az anyjukba, ha arra van szükség). Ha valakinek nem tetszik a rendszer, attól nem fog jobban tetszeni, ha az üzemeltető "elküldi a rákba" (hogy megint idézzelek). A normális kommunikáció viszont csodákra képes.
    Ráadásul ez a topic éppen arról szól, hogy érheti kritika a Prohardvert. Ha nem tetszik a kritika, akkor ne legyen ilyen topic. (Persze az a jó, hogy van.)

    "Ha te jönnél az én weboldalamra és fikáznál, mert neked nem tetszik a reklámpolitika akkor megvan a jogom hogy elküldjelek a rákba, mivel enyém az oldal, azt csinálok vele, meg rajta amit akarok (törvényes kereteken belül persze), ha neked meg nem tetszik, el lehet menni."
    Még szerencse, hogy nem a Te felfogásoddal üzemeltetnek egy csomó weboldalt. Van, ahol képesek építkezni a kritikából. Szerencsére itt is van (volt) rá példa.

    "De kezdjél bele te is ebbe a ph elleni kampányba"
    Miről tecccik beszélni? Semmilyen "kampányba" nem kezdtem, a moderátorok és házigazdák kommunikációs eszközeit kritizáltam. A felhasználókból él ez az oldal, nem túl bonyolult a képlet.

    "Jött egy srác pattogni a semmin"
    Nem, nem "pattogott", és nem a "semmin". Rákérdezett több dologra, ezek közül a hirdetéssel kapcsolatos kérdése is jogos volt, és magyarázat helyett moderátorok és házigazdák egyaránt megdöbbentő stílusban oltogatták érdemi válasz helyett (később nagy nehezen sikerült kiszülni valami ennek tekinthetőt). Az egész gusztustalan cseszegetés elkerülhető lett volna.

    (#13796) fi:zi'k:
    Nem "szeretem" ekézni a PH!-t. :N Úgy látom, nem értetted meg, miről írtam. A srác tök normális stílusban rákérdezett valamire, erre nem egy-két mondatos magyarázatot kapott, hanem leb@szást. Ne ez legyen már az elfogadott stílus azok részéről, akik éppen a kulturált kommunikáció fenntartásában érdekeltek (sőt, akiknek ez a dolguk, ld. moderátorok).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák