Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz _Petya_ #535 üzenetére

    Hi

    nem kotekedes keppen es fokent nem szemelyes tamadasnak szanom, de miert varjak el egyesek (nem feltetlen, es foleg nem csak te), hogy egy forumon azonnal valaszt kapjanak?
    az ilyenekre ott vannak a fizetos supportok, de egy forumon megesik, hogy akar napokat kell varni egy-egy erdemi valaszra
    ha kerdesed van, tedd fel, s ha valaki ugy erzi, hogy valamennyire szakerto az adott temakorben, az elobb utobb ugyis megtalalja a temadat, s benne a kerdesedet
    ennek a hozzaallasnak a kialakulasa miatt nagyban okolhato szerintem a szelessavu, korlatlan hozzaferesu internet elterjedese
    anno, mikor meg modemmel nyomultam, csak ejjelente tudtam feljonni netre es azt sem rendszeresen - igy ra voltam kenyszeritve, hogy kerdesemet a leheto legpontosabban megfogalmazzam, illetve valaszomban mindent kifejtsek (egyszerre akar tobb embernek is)
    a szelessav elterjedesevel ez a kenyszer megszunt, s egyre tobb az olyan kerdes, hogy ''problema a topicciben'' (ami mellesleg ket-harom szo) es ''varom a valaszokat'' - aztan 10-20 hsz-en keresztul csak az megy, hogy megprobaljak kihuzni az illetobol, hogy mit is akar es mi is a problemja pontosan - ha megsem tortenne hasonlo, akkor dobalja ketpercenkent az up-ot, mert olyan nincs, hogy ne lassa mindenki a temajat es vilagrengeto problemajat

    ezzel csak annyit akartam elmondani, hogy mivel a forum azt nem teszi lehetove, hogy minbden esetben perceken, vagy akar orakon belul kapj valaszt a kerdesedrem, torekedj arra, hogy ha valaki meglatja azt, ne kelljen visszakerdeznia, hanem tudjon valaszolni - lehet, hogy igy meg kozelebb is kerulsz idoben a megoldashoz, mint sok visszakerdezgetessel es az azokra adott egy-ket soros (roszabb esetben egy-ket szavas) valaszokkal

Új hozzászólás Aktív témák