Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatesz

    tag

    válasz Ragnar95 #57976 üzenetére

    Bocs a belevauvauért de egy ilyen drága telefonnál szerintem ne ugassuk már le azt, akit zavarja hogy a fekete i5 kopik.
    Én ezen kívül még az akksiidőn vagyok még mindig kiakadva, az i4 sokkal jobban bírta. Ha minden funkció be lenne kapcsolva, délben már 10% alatt lenne a szokásos használatom mellett! Most hogy az LTE, wifi, BT és minden más fogyasztó tényező is kikapcsolt állapotban van, délben 35%
    Az i4 estére szokott eddig lemenni. (2,5 éves!)
    Az IOS 7 meg... Alkalmazások (Safari is!) random bezáródnak, teló 2naponta újraindul... Mielőtt leugattok, új telefonként állítottam be amikor feltettem az új IOS-t
    Megbántam hogy megvettem az i5-öt
    Otthon megvan még az i4, 6.1.2 (asszem) JB rendszerrel, totál stabil volt, lehet visszatérek rá.
    Ez az alma rohad bárki bármit is mond...
    Ez az én véleményem és tapasztalataim, nem azért írtam le hogy bárki elkezdjen most vitázni velem. 2009 óta van iPhone-om, kiábrándultam...
    Ja és ha el akarnám most adni a "kopott" telót, pár szinte láthatatlan karcolás miatt kb -30e-t kapnék érte egy kopásmenteshez képest...
    Pedig én aztán nagyon vigyázok a cuccaimra.
    A tok is szívás, ha bejut a por (nem légmentesen zár) akkor az fogja szanaszét karcolni. Max a tok miatt legalább nem látni a kopást...

    Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

Új hozzászólás Aktív témák