Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz markknight #275163 üzenetére

    Billentyűzet? Eszembe sem jutott, hogy bármi gondom lesz vele. Erre kb. megőrültem, hogy hol ilyen hol olyan billentyűzet jelent meg (már nagyjából megszoktam, de a megszeretéstől fényévekre vagyok). Androidon mindig az és úgy jött, ahogy vártam. Én azt feltételeztem a billentyűzetről, hogy mindent tud, amint Androidon jól testreszabtam, mert hát az iPhone olyan, hogy ugyan nem lehet sok mindent állítgatni rajta, de nem is kell, mert minden úgy jó ahogy van (sok év marketingje nekem kb. így jött le). Ehelyett még a magyar ékezetekkel is csak szenvedek, hogy megjelenik 10 féle Á betű, és válasszam ki azt, amelyiket használni akarom, miközben - számomra, és minden Androidos számára - egyértelmű, hogy magyar készülékbeállítás mellett csak a magyar Á betűt akarom használni, nem pedig a mindenféle egyéb nyelvek speciális ékezetes Á betűit. És Androidon nem kell a mindenféle egyéb Á betűket kerülgetnem, iPhone-on meg igen. Szerintem gáz. És ezer másik hasonló gáz megoldás van. És őszintén: még ha nézek is YouTube videót amin gépelnek magyar ékezetes szöveget, honnan tudnám, hogy csak igénytelen a videókészítő, és nem pipálta ki a teszemazt Nyelvidegen ékezetek elrejtése opciót, és azért kerülgeti az ezerféle Á betűt, vagy az fixen ott van. Tudom, menjek el egy boltba, és nyomkodjam a telefont 2 órán át. Sőt, igazából lakjam be, állítsak mindent be úgy ahogy majd használnám, és jöjjek rá közben, hogy hol nem stimmel a valóság az igénnyel.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák