Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalaboy

    őstag

    Mar megint egy szomoru esemeny tortent! :(
    2 napja netezes kozben 2-3 sec halk serceges a gep felol es a rendszer kikapcsolt. Gyorsan rajottem, hogy a lassan 7 eves tapegyseg kimult. OK ideje volt. Kiszereltem az alaplapot mindenestol, atvittem a szomszed szobaba a regi gephez, feltettem a megfelelo betapkabeleket es probaltam bekapcsolni az alaplapot. A hutoventi beindult, postkijelzon semmi es kikapcsolt. No ekkor kezdtem el betojni! Gyorsan kicsereltem a procit, ujraprobalkoztam, elekezdett postolni.......... de 3A-n kikapcsolt, beraktam az utolso kis ketmagos procit, ugyanez. A vegeredmeny kimult a 4790K-m + az alaplap egy rohadt tapegyseg miatt..... Hab a tortan, hogy megjottek az uj ramok. amit persze kisem tudok probalni! Az alaplapot letudom gariztatni, de a procit nem. Ha procit le is tudnam, nagyon kicsi az esely arra, hogy ilyet kapnek, amin csak megjobban felmergelnem magam...
    Igy legariztatom az alaplapot, addig egy oreg gepet hasznalok, ami a netezesen kivul masra alkalmatlan, a "tulelo" 4690K-m kerul majd bele............ Es egy jo 4790K-rol almodozhatom! :O :O

Új hozzászólás Aktív témák