Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Kiskutya #5431 üzenetére

    Hát nyilván, csak akkor ezt a mondatukat kiröhögöm:
    Mármint a Vidaa-t, mivel a rendszert ők adják.

    VIDAA is one of the fastest growing Smart TV platforms in the world with global distribution. Based on over 50 years of TV experience, it is managed by a team of experienced professionals, working on 5 continents. It is one of the most robust platforms that allows for fast and seamless integration of partners.

    Az is jó lenne, ha legalább azt a sok szemetet amivel elő van telepítve, el lehetne távolítani.
    Amúgy azt írja Linux alapú rendszer, ami támogatja a natív linux fájlokat és a HTML5 webalkalmazásokat.
    The VIDAA OS is a Linux based system that supports native applications (Linux executables) as well as HTML5 web applications.

    A képminősége nekem is nagyon bejön, ahogy a gyorsasága is, még ha nem is fluid a menü, de eddig ez az egyik leggyorsabban kezelhető tévé amivel találkoztam, pedig azt hittem a FireTV stick elég gyors, de nem, a tévét kezelni még gyorsabb.
    Az is jó, hogy a tévé távirányítójával tudom kezelni a stick-et is, bár gondolom ez a stick érdeme és minden tévével így van.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák