Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phollosi

    csendes tag

    válasz King Unique #43218 üzenetére

    Köszi a választ!

    Pár napja meg is néztem HD Sentinellel, felismerte és annyit kiírt, hogy 98%-os. De ezt egyszer sikerült, azóta sem, most már ha a számítógépre van dugva, akkor ugyan megjelenik az Intézőben és Total Commanderben is, mint J: meghajtó, de ha rákattintok, akár jobb akár bal egérgombbal, lefagy a program. Ugyanez, ha a biztonságos eltávolításra (jobb alul zöld nyíl) kattintok, csak gondolkozik, lefagy. Furcsa, mert mondom, eleinte még látszott a könyvtárfa, felismerte a HD Sentinel is, most meg már semmi, pedig nem csináltam semmit vele. Gondolom erre érted, hogy "ha Windows alatt alapból kifagy és az előbbi programok használatakor is, akkor Linux alatt lenne érdemes ránézni." Sajnos lövésem nincs a Linuxhoz, hol lehetne ilyen segítséghez folyamodni?

    Sajnos vannak rajta fontos adatok is, bár annyira nem, hogy többszázezer Ft-os kiadja érte a profi cégeknek. Azért mertem a tévére dugni, mert több más, nem fontos vinyót is korábban rádugtam, és sosem volt gond. Egyébként azóta is, ha rádugok egy valamit, a Time Machine nem indul el, nem értem, hogy az is miért indult el azon a bizonyos napon, se előtte, se utána...

Új hozzászólás Aktív témák