Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz Jamby18 #4788 üzenetére

    Jó nehogy leharapd a fejem. A hangfalbélésről nemrég volt szó, hogy mire is jó. Az se mindegy hogy milyen. Az hogy jól szól relatív. Mivel ebben a topicban kértél segítséget, mindenki próbál legjobb tudása alapján SEGÍTENI! Ha nem is így tűnik, akkor is segíteni akarunk! Ami a hangfalépítést illeti, itt bizony nem árt beleásni magunkat a dolgokba! Ez erről szól. Én azt javaslom Neked, hogy először is vegyél, vagy építs egy 2 esetleg 3 utas hangfalpárt. Sokkal jobb lenne a hangzás. Azt a jobb oldalit, én nem használnám. Mélyládából 1-et. Akkor lenne egy jó kis 2.1-es rendszered. Innen természetesen lehet továbbmenni 4 illetve 5.1 fele. A frontnak, amit építeni akarsz, szvsz ebbe a rendszerbe SEMMI értelme. Mert ugyebár ott az a jobboldali doboz, gondolom azt frontnak használod. Akkor még egy felesleges lenne. Szerintem menj rá egy jó 2.1-es rendszerre. Ez CSAK az én véleményem! Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák