Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz Ijk #91034 üzenetére

    Na, akkor én mondjam azt, hogy a 4 év alatt az átlag 70 kg-os súlyomhoz képest volt 300 gramm, és 100 gramm is, és mégse lettem izmos? Akkor mitől is függ? Nem a fehérjétől, az biztos. Hanem az egyénre szabott, teljes mértékben kitapasztalt edzésmennyiségtől, és a hozzá tartozó pihenőtől, ami 2 edzés között eltelt napok száma. Minél fejlettebb valaki, annál több nap szükséges. És ez szintén nagyon hosszú idő, mire kitapasztalja az ember.

    csakis azon múlik mennyi üzemanyagot toltál be előző nap ez megint egy vitatéma lesz. :K Ha közvetlen edzés után tolod be azt, ami a fejlődéshez szükséges(ch) a többi napon szinten tartasz(amiről nem tudjuk, hogy mennyi, de kevesebb mint az edzésnapon), akkor nem is fogsz fejlődni? mennyi ideig őrzi meg az izom a glikogént? Ha 3 hete nem edzettem, és előző nap bekajálok, akkor jól fog menni? Ha reggel eszem csak, és délután edzek, akkor nem fog jól menni?

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák