Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz akos86 #149355 üzenetére

    Nekem ennyire nem volt komoly a sérülés szerencsére, a tricepszem letépett egy darabot a könyökömből, szal a diagnózis porcleválás volt, épp skull crashert nyomtam 80 kg körül - oké, én voltam a f*sz, de már 20 éve csináltam homlokraengedést, szal na. Aztán eleinte nem mentem dokihoz, gondoltam pihentetem, majd megjavul. Amikor 1 év után is ugyanúgy fájt a könyököm (bár a hétköznapi életben nem zavart, de edzeni nem tudtam így), elmentem dokihoz. Ott elmondták mi a pálya, aztán volt egy artroszkópiás műtét, amikoris kiszedték a levált porcdarabot, és az ahhoz kapcsolódó szalagdarabokat az ép ízületi részen rögzítették. Asszem kb. így volt, de én nem nagyon bírom az ilyen orvosi dolgokat, hogy már egy tűtől is rosszul vagyok, szal lehet nem a pontos kifejezést használom. Aztán erre kb. fél év pihenést javasoltak, és az most júliusban telt le. Most már tudok épkézláb vasakkal edzeni, de homlokraengedést nyilván nem akarok többet csinálni. :)

    Az esetedben, ha valóban szakadás volt, akkor azt varrni kellett volna mindenképpen, ha "csak" részleges szakadás, az ilyen szempontból kevésbé rossz, de ott, ahol hegesedett a beszakadás, ott sosem lesz már ugyanolyan az izomrost. Nekem részleges szakadásom a lovaglóizmomban volt, amit lábtolón szenvedtem el, ráadásul bemelegítéskor, szal nem is nagy vasnál. Azóta azt sem csinálom, inkább szabad súllyal guggolok.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák