Hirdetés

Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz Integra #3705 üzenetére

    ''4 év judo, 2 év thai box, most meg már 3 év krav maga.''<- én kick-box_oltam évekig, de az edzőm múltja és jelen miatt abbahagytam :O :((( :(( . Pedig nagyon szerettem

    ''napi átlag 2x90 perc krav maga és most ehhez egy ideje jön napi átlag 1x50 perc kettlebell edzés.''<- nekem az anno heti 2* 120 perc volt (kb fél óra bemelegítés /pláne télen/ fél-3/4 óra formagyakorlatok utána küzdelem és levezetés).

    ''szóval klasszikus értelemben én nem testépítek, mert nem jó dolog, teljesen mást csinálok'' <- sztem ez is elmegy testépítés kategóriában, csak Te még közben a technikai tudásodat is fejleszted. Vagyis inkább a tudásfejlesztés közben edzed a tested. Kölcsönös dolog. :)

    ''de lehet tanulni tőlük okosságokat táplálkozásban, ezért olvasom, mert sok okosat mondanak.''<- igen, cask figyelni kell, h kitől mit tanulj! Mert pl viewsonic kolegától sok okosságot tuti nem hallottál volna/hallasz :DDD

    ''soha nem poroztam semmit sem, és most sem fogom elkezdeni szvsz'' <- sztem ha elkezdenél szedni Te is fehérjét, akkor tuti nem származna belőle károd, sőt...de ez természetesen hozzáállás kérdése is

    ''eddig is annyit erősödtem nélkülük, hogy csak pislogok'' <- ennek nagyon örülj/örülök! Nem sok ember rendelkezik ilyen ''tipusú testfelépítéssel'', h jóformán még a levegőtöl is fejlődjön :)

    ''az igazi, valós erő, nem az izom fizikai méretőből jön szvsz.'' <- sztem sem, de ezért a méretek soxor jelentenek vmit ;) (kivéve a koxosoké)

    ''nekem egy ok miatt kell tömeget növelnem picit, hogy a nálam 30 kilóval nehezebbek ne feszkózzanak, mert mindig az van, hogy megkell vernem őket egyszer, aztán utána nyugi van és elfogadnak és nem próbálkoznak be utána.'' <- nagyon ismerős a szitu! Első övvizsgám alkalmával a küzdelmeknél egy nálam kb 2-3 súlycsoprttal felettem lévő sráccal tettek össze. Mondták h félerő meg minden, de a gyerek nemnagyon tartotta magát az iratlan szabályokhoz. Olyanokat rugott belém, h alig győztem csúszkálni a parkettán. De aztán feltaláltam magam ;) :DDD

    ''és ezt nagyon utálom, mert utálom az erőszakot és az ilyen mentalitást.'' <- én is, de többen is vallhatnák ezt a nézetet.

    ''de az ilyen nagy darab izom gyerekek ilyenek, ilyen a természetük, a fizikailag gyengébbnek tűnőkkel így bánnak. extra nagy tisztelet a kivételeknek'' <- nekem is ez a tapasztalatom. :(( Pályafutásom alatt 2 ilyen kivételes emberrel találkoztam mindösszesen :O

    ''ezért akarok a jelenlegi 65-ről kb 75-80 közé felhízni.''<- én a 80 kg-al teljesen elégedett lennék :D (már magamra értem)

    ''nagyon hosszú folyamat lesz'' <- ez tuti

    ''extra energia menne el csak az izomzat megtartására'' <-folyamatos edzés ;)

Aktív témák