Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz hanee #17862 üzenetére

    ja, amikor sütésről beszélünk, legalábbis én, akkor a teflonserpenyőben valő sütésről beszélek, mindent abban csinálok, csak a rizst meg a zöldséget nem
    tehát ilyen ötlet kellene

    One Ring to rule them all

  • harry

    veterán

    válasz hanee #17862 üzenetére

    Mi is csináltunk muffint valamelyik nap, abban teljes kiőrlésű- és zabliszt volt, barna cukor, olíva olaj, tej, kis gyümölcs, meg nem tudom még mi. Ez mondjuk a diétás finomság kategória határát súrolja, de ritkán belefér azért (eddig még nem is ettem ilyet).

    Most egy 5 napos félig-meddig felfüggesztés a nyaralás miatt (bár azért próbálom tartani a rendszeres kaját, és az éttermekben is lehet keresni megfelelő fogást, proteint, zabpelyhet, és pufirizst viszek).
    Utána elvileg ismét el tudunk járni haverommal terembe, veszek megint husit, tudok írni étrendet és edzéstervet, innentől fogom számolni a diétát, bár már most is csökkent a súlyom, jelenleg 92kg vagyok (tömegelés alatt voltam 100is, bár az nappal, csak úgy próbaképp ráállásnál volt, kreatin mellett, szóval azt mondanám, hogy inkább 95ről indultam). Cél 85 környéke, de inkább érzésre megy a dolog, ha jól belejövök, és még szükségét látom, akkor folytatom.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Aktív témák