Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudyD

    csendes tag

    válasz Dryman #31482 üzenetére

    Üdv!
    Köszönöm Dryman a kimerítő válaszokat! Igazán hálás vagyok értük. Az Ovimmal egyelőre nem tudok előbbre jutni, de úgyis már jó ideje pihen. Reméltem hogy akad pár tipp helyi android fanatikusra, de ennek én is kevés esélyét láttam.

    A szülői felügyeletes részhez. Több helyről is kevés válasz jött. Nekem, funkcionalitásában még talán a Kaspersky megoldása mutatja meg jórészt hogy mi lenne a jó. Máshol is az eset és a Norton hasonló megoldását bökték be.
    Nem a 'kémkedés' oldala lenne a fontos, de sajnos legtöbbször az nem elég ha simán elvágjuk a netet. A kölyök már elég ügyes ahhoz hogy találjon magának offline játékokat is. Viszont az oroszokat nem akarom beengedni a spájzba, ráadásul még én fizessek azért hogy figyeljenek. Az ausztráloknak is van hasonló megoldásuk SecureTeen névre keresztelve. Na ez is jósok dolgot tud amit szeretnék, néhol még többet is, néhol kevesebbet. Viszont ez is évente borsos 40 dodóba kerül / 3 eszköz. Na ennél már most több lenne, ha a tvbox -ot is beleszámolom.
    Van pár ingyenes megoldás távoli bedrótok nélkül, viszont azt kézivezérléssel, azaz a tab \ tel. hosszasabb gyepálásával lehet finomhangolni, ami akkor elég ha a gyereket azonnal kell kirángatni a virtuális dino-tamagocsik mérgesmadarakkal etetéséből. (kicsit újra kell túrnom a netet hogy ezeket előhalásszam.)
    Szóval valami hasonló kellene amivel közvetlenül az eszközt lehetne elérni, vagy legalább lenne annyira szabad hogy akár saját server-t lehessen rá beállítani.

    -- RudyD { B-) }

Új hozzászólás Aktív témák