Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GumisPeter

    senior tag

    válasz neduddki #2915 üzenetére

    Hi

    A tesztekre sose adtam, pláne a mindenki által ajnározott "független" adac tesztre.
    Az az oldal, amit belinkeltem a felhasználok véleményét tükrözi, ergo elvileg hiteles.
    Nem méréseken alapszik, de az emberek nagy többsége, pláne ha már értékelésre adja a fejét, nyilván azt irja, amit tapasztalt.
    És érdekes, hogy minden yokohama elég jó véleményt kapott.

    Nekem volt több féle és több autón, nagyon szerettem.
    Kötödésem csak érzelni, hiszen a Yokohama azon abroncsok egyike azon termékeknek, amire iszonyat kicsi kedvezményt ad a forgalmazó.Ilyen szempontból nem nyerő, ellenben olyan szempontból nyerő, hogy az egyik legjobb abroncs, akinek eladtam, még nem jött vissza, hogy ez mekkora szar...szeretik a népek.
    Amellett a másik legfontosabb tényező:Nem volt még garanciális probléma Yokohama gumival, pedig 93 óta árulom a márkát.
    Nekem az fontos, hogy az ügyfél elégedett legyen, ezért nem foglalkozom barum,matador,infinity és hasonló gumikkal....

    Golf ABS egyértelműen meghülyült, a szervizes haveromat hivtam, aki mondta, ez normális, tegyem vissza és jó lesz a fékem.VW szerelő, ezzel a tipussal rallyezott éveken keresztűl, ért hozzá.Ez ilyen, el kell fogadni.

    Szerintem zárjuk le a "jogumieayokohama" témát, mert sose lesz vége.Szerintem jó. :DD

    Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

Új hozzászólás Aktív témák