Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz bendzso #14055 üzenetére

    Megpróbálom összeszedni ;)
    -A taxis, vér és ülő könnyebb eset, a távcsöveshez meg esetleg átküldöm az én "Weaponinf.dll-emet"..., ill. a "Weapons" fájlt. Szerintem megéri egyben áttenned, hacsak nem moddoltad már agyon...
    Weapon file-om újításai: Könnyű fegyverkezelés, új textúrák (AK47...), valós bevásárlószatyrokkal mászkáló emberek :DDD (értsd. Media Markt, C&A, stb.)...
    Mindjárt bepakolom egy zip-be, kis tutorialt is gyártok hozzá, aztán felküldöm tárhelyre!

    Ami fontos!
    Kérdés: 1. Van-e patch-tűrést engedélyező "Magic-patcher" telepítve? (Anélkül zötyögős lehet...)
    2. Nálam szándékosan 1.0.1-es patch van csak, nem raktam tovább, mert inkompatibilisek. A cuccok, amiket küldök, ehhez vannak igazítva, de 2. patch-en is működniük kéne...
    3. Spark IV is elég ahhoz, amit küldök, de érdemesebb a VI-ost letölteni. Megvan?
    4. Az ülő-modhoz Asi-loader (abból is van jobb, rosszabb /YAASIL.../ szükséges. Nem nagy kunszt, pár fájlt kell betenni a gyökkönyvtárába a játéknak... esetleg megvan már?

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák