Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #84130 üzenetére

    ígyvanferi: köszönöm a visszajelzést! Akkor normális vagyok :)

    Tom: tökéletesen látod! Túl kényelmes már az élet! Mindent megkapunk a boltban készen, van mosógép, mosogatógép is. Én is látom, hogy formálódik a test és kopik ki a zsír, de azért teszek az utánpótlásról is :B Sajnos nem tudok lemondani minden édességről, de azokat próbálom edzés után fogyasztani.

    Viktor tökéletes nyúl lenne egy fm-hez, max. leakadok róla. Attól függ milyen napja van és nekem milyen napom van, de legalább lenne egy imserős, aki beton stabil tempót megy.

    A résztávok és erős tempók esetén a szokásos 87-88-92% helyett azért érezhetően erős limit a 94-95%, de ezt is szokni kell.

    Lortech: de kár, pedig azt hittem megvan a csodabogyó. Be is táraztam volna belőle :)

    Rendszeresen szedem a fáradékonyság és ízületek végett:
    1 db Béres Actival Energia Ginseng kivonattal [link]
    2 db BioCo Omega 3-6-9 [link]
    2 db Magnex 375 mg + B6 vitamin [link]
    1 adag Collango POUR HOMME marhakollagén [link]
    1 db Ginkgo Biloba [link]
    1 db Electrolyte TABS - GymBeam [link]

    Ha betegség kerülget a fentiekhez jön még:

    2 db JutaVit Szerves Szelén [link]
    2 db JutaVit Szerves Cink [link]
    1 db JUTAVIT C-VITAMIN 1000 mg + D3 vitamin + cink + csipkebogyó [link]

    Ezek mellett sok zöldséget fogyasztok, a fruktóz miatt nem eszek mézet és kevés gyümölcs. Sportolok, a szervezetem fokozatosan szoktatom hozzá a téli lehűléshez és futáskor hajnalban vizes a hátam, de az miatt egyszer sem lettem beteg még -5-ben sem. A ginseng jó hatással a szellemi teljesítő képességre, a ginko annyira már nem vált be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák