Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    2 órás tesztfutás=félmaraton, és találka az albínó őzikével!
    Eredetileg 15-16 km-t terveztem futni laza 5:45perc/km tempóban. 2x akartam megkerülni a szomszédos tavat, de nem tudtam teljesen körbefutni, mert a külföldi tulaj elkerítette a keleti oldalt:( Így másfelé kerítettem a kört, és kb 5,5 km-nél így találkoztam az elkerített vaddisznó rezervátum kerítés közelében a híres albínó őzikével! Le tudtam fényképezni, mert nem szaladt el túl messzire: [link] [link]
    Bár a szinttérképen nem látszik annyira, de 5-11,5 km között sok volt a nem tervezett domb, ami lelassított. Felfelé még nem vagyok elég erős, lefelé meg nagyon óvatosan lépkedtem, nehogy megsérüljek. Közben 1 km-t tekeregtem a TSZ földeken a duplasoros villanypásztor és a méteres gaz közötti szűk sávban futva...
    11,5 km-nél értem ki a műútra, és addig 5:55 p/km volt az átlagtempó. Picit megnyomtam innen, hogy 5:45-ös átlag meglegyen a 16. kilométerre. Aztán olyan könnyedén ment a futás, hogy nem álltam meg a 15-16-nál, hanem megcsináltam pluszba a szokásos 4,5 km-es földutas szakaszomat. És még megnyomtam a végét aszfalton, hogy meglegyen a félmaraton 2 órán belül :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák