Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mclovin

    senior tag

    válasz tomcica #57690 üzenetére

    és ígyvanferi: köszi a tippeket! Pont nem ragaszkodnék a túlzottan stabil cipőhöz, mert annyira nem vészes a pronációm és a boltozatom már és egy stabil cipő kevésbé is gyors általában. Könnyű kocogáshoz, (értsd 6 perces km kb. 40 percig), lépcsőzéshez, etc. továbbra is az Arahit használnám.

    Adidas Bostonnal szemeztem, SL20 is volt előttem. Adidas fronton még RC 2 és RC 3.0-t nézegettem, illetve még az ADIDAS ADIZERO PRO-t, de ennek azért már borsos az ára. Asicsnél felmerült a Hyper Speed, de eszembe jutott, hogy volt korábban GEL-DS trainerem, amit gyorsabb résztávokra használtam még anno szöges helyett vagy amikor olyan szakaszában voltunk az edzéstervnek. Fastwitch is nagyon tetszik bár nem könnyű 44.5 méretet találni itthon. Igazából tényleg olyan cipő kéne, amit 100-200-300-400 méteres résztávokra is jó. Mielőtt még visszavenném tavasszal a szögest, muszáj valami átmeneti cipővel szoktatni a lábamat a terheléshez.

    Picit más, ti hol szoktatok itthon vásárolni? Vagy esetleg tudtok megbízható, MO-ra is szállító külföldi webshopot?

Új hozzászólás Aktív témák