Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz margithid #27429 üzenetére

    Végig szoktam. :P Bár az legalább olyan szar, amikor a vízhólyag rögtön kipukkad, és a cipő dörzsöli tovább, nem vérhólyagot, hanem rögtön sebet csinál a helyére. Yumm, fincsi. Amúgy gondolkoztam már ezen, szerintem az adrenalin nem engedi, hogy közben fájjon, volt már úgy, hogy utána napokig szinte semmilyen cipőt nem tudtam felvenni, még akkor sem, ha leragasztottam a sebet, de csakazértis elmentem futni (persze leragasztva). Az első egy-két km-en majd bepisiltem a fájdalomtól, utána elmúlt, és csak azután fájt megint, amikor végeztem. Na, akkor megint nagyon. ;]

    El kell engedni ezeket, csak bőr, majd begyógyul, ha meg pukli lesz a helyén, akkor majd lereszeled. :U Én bizonyos helyeken (ujjak eleje, nagyujj külső oldala, a körömágy melletti részek, ujj alsó párnácskáján a bekeményedett gyűrődés, stb.) konkrétan ollóval szoktam levágni a keményedéseket, mert gyorsabb, mint reszelgetni. :DDD

    Mondjuk én napi sok órát mászkálok acélbetétes (illetve szerencsére kevlár), saválló talpú munkavédelmi cipőben, szóval megvan az alap az elefántlábhoz.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák