Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Dumber_

    őstag

    válasz RedCactus #82249 üzenetére

    + #82255 Bodz + #82256 -Skylake-
    Köszönöm a tippeket.

    A terv az volt, hogy itt kérdezek. Ti adtok egy típust, és meg bemegyek a legközelebbi boltba és megveszem.

    NEM JÖTT BE :)
    Most még bizonytalanabb lettem ..köszönhető nektek ;)

    RedCactus:
    Igen, sajna az iBasso nem kapható.
    "Technikailag igazad van, bár nekem a DAC kicsit mást jelent."
    Neked mitől nem DAC a Baseus? (nem gonosz kérdés.. csak tájékozódni szeretnék)

    Bodz:
    Sajna az Meizu sem kapható itthon. Ez alapvetően nem okoz gondot, de DAC terén nagyon tapasztalatlan vagyok, és a Kínai oldalon nem biztos, hogy ki tudom szűrni a hamisítványt.

    Kevesebbet tud egy ilyen pici DAC (pl Apple usb-c to jack) egy nagyobbtól? (iBasso). Nyilván a méret miatt kell benne plusz dolognak lenni.

    Kérdés még az, hogy milyen fülessel használom majd. Mármint, hogy mit tud kihasználni. Ha megéri többet is költök, de ismeretlenül nem szerettem volna pénzt "kidobni" egy olyan bevásárlásra amivel lyukra futok.

    Eddig egy SoundMagic E11-et nyúztam. Most iTech ProStereo L1 fut a fülemben.
    Nem igazán vagyok az L1-gyel megelégedve és egy kicsit feljebb mennék, de az A40-nel már nem megyek el tesztelni, csakis egy komolyabb cuccal. E50, E80 kilőve. Probáltam.. nem jött be)
    Fülesben a plafon (a mai állás szerint :) ):
    ProStereo L2, AudioFly AF56M, FiiO FD1 .. vagy hasonló ebben az ársávban. (ez még képlékeny)
    A fülest nem tőletek kérdezem. Első a DAC lesz. Ehhez kelletek Ti és a tudásotok/tapasztalatotok. :)

    Van valahol irodalom, hogy ne csak titeket kérdezzelek?

Új hozzászólás Aktív témák