Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Tim82 #66694 üzenetére

    Oehlbach XXL Ultra DAC sztori vége (részletek itt voltak):

    Februárban végre eljutottam oda, hogy beadjam garanciális ügyintézésre - a fejhallgatóerősítés hangerőállítása vacakul működött. Nemrég jelezték, hogy sem javítani, sem cserélni nem tudják (kifutott termék), így visszaadták a vételárat.

    Én még helyettesítőnek szereztem egy E-MU 0404 USB-t, ami jobbnak bizonyult, mint vártam, így jelenleg azon gondolkodom, hogy amellé mennyire van értelme egy Loxjie P20 beszerzésének. Alapvetően valószínűleg vintage Beyer-ek (DT770, DT880, DT990), AKG K545 és vintage Sennheiser HD530 mellé kellene.

    Kérdéseim:
    - mennyire illene a P20 ezen fejesek mellé?
    - az E-MU 0404 USB-n hivatalosan balanced 6.3" jack kimenetek vannak, ér az nekem bármit, ha 6.3" jack-XLR kábelekkel kötném össze a P20-szal, ha maguk a fejesek nem balanced kábelesek?

    *
    Ehhez a Bodz által említett Covia Zeal Edge-hez adnak amúgy gyárilag micro USB-normál USB átalakítót?

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák