Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nLali

    senior tag

    válasz nLali #66552 üzenetére

    Tapasztalatok az elején:
    Közben külső táplálást választottam.Egy 120 Voltos trafó, mögé egy lineáris táp nagy tekercsvel, pár ellenálattal, 4 diófával meg egy kondérral+ valami, amit hűteni kell. Stabil 5 Volt. Fekete micro usb kábel, a jel az isolatorig kék usb kábelen megy. Megpróbálom majd a narancssárgát is
    Mike Oldfield - The bell. Még mindig olyan az elején, mintha recsegne egy hangszóró
    Mike Oldfield - Shadow On The Wall Itt arra lettem figyelmes, mintha a jobb és bal csatorna jobban elkülönülne egymástól
    Pink Floyd - Another Brick in The Wall Mintha a bass gitár egész mély hangjai sokkal vagányabbak. Szinte látni, ahogy remeg a húr. Érdekes, erre nem számítottam.
    Pink Floyd - Money.. Mondom, ezek bass gitárt cseréltek. Egyébként az elésebb, magasabb hangok (amikor babzsákkal, meg sajtreszelővel meg cintányérral zenélnek) picit mintha jobban kivehetőek lennének a szándékok. Bocs, nem tanultam hifi szlenget, ráadásul kezdő vok.
    Jethro Tull - Hunting Girl ... Ők is Gitárt cseréltek.
    AudioPoéta - Kattints rám. Ez a zene nem jó semmire :U
    Úgy gondolom a mostani DAC nagyon gyenge pont, ezért lehet egyből észrevenni a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák