Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz bkercso #61159 üzenetére

    "Még jobb lenne, ha építenél egy rendes erősítőt."

    Ezt kérdeztem pár napja, hogy van e valmi komolyabb, bevált DIY fejeserősítő (hordozható és asztali egyaránt érdekelne), amit érdemes is megépíteni, de nem válaszolt senki...
    Külföldi topikokban van néhány, de inkább itthoni véleményekre támaszkodnék, azokat szinte lehetetlen ellenőrizni, infót gyűjteni róluk.
    Nyitott vagyok a javaslatokra. Építési tapasztalat van, tervezési kevésbé (egyedi áramkörökre gondolok), azzal nem foglalkoztam, de "szabadforgalmú" DIY elektronikákat utánépítettem már párat.

    Amúgy a CMoy meg egyszerűségében nagyszerű, nem véletlenül töretlen a sikere az amatőr pákászok között. Én az eredeti tervet kopiztam, nincs benne a BassBoost, mint a JDS és egyéb gyártók darabjaiban. Annyit variáltam vele, hogy minőségi alkatrészekből van összerakva, és néhány műveleti erősítőt kipróbáltam benne. Még az is passzol, hogy cukorkás dobozba van szerelve :DDD, csak nincs külön kapcsoló (ALPS kapcsolós potit kapott), és a ki és bemenetek és a poti is egy oldalon vannak.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák