Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz dgyuri0123 #59775 üzenetére

    Nekem tetszik amit hallok, szóval olyan nagyon nem cseszhetem el gondolom. Valahol meg kell(ene) tudni húzni egy ésszerűségi határt, legalábbis szerintem, mert ezen a logikán végighaladva nyugodtan vehetnék egy jó drága tápkábelt is a DAC-hoz, hiszen az is "elcseszheti" a hangját, elkezdhetném benne kicserélni a kondenzátorokat drágábbakra, vagy betehetnék valami minőségi UPS-t elé, mert a hálózati zavarok is "elcseszhetik" a hangját és biztosan lehetne sorolni. Te hol húzod meg ezt a határt? Miért pont az USB kábelnek van prioritása mondjuk a fentiekkel szemben? Vagy minden egyéb megvolt már? Amikor mindig az a cél, hogy valamit fejlesszünk a rendszeren (ha van értelme, ha nincs) akkor az már eléggé öncélú, nem?

    Valóban, szkeptikus vagyok a témát illetően. Olyannyira, hogy a fáradtságot sem veszem, hogy elmenjek egy drága kábelért, elhozzam kipróbálásra, majd (a legnagyobb valószínűséggel) visszavigyem, hogy én itt bizony nem hallottam semmi különbséget. Aki hallani akar, az minden bizonnyal fog is, ezt nem vitatom. De ilyenkor szokott jönni az, hogy ne vakteszteljünk, mert az "zsákutca".

Új hozzászólás Aktív témák