Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Üdv ismét!

    Néhány napja jártam itt USB-s hangkártyát / DAC-ot / fejhallgatóerősítőt keresve, olyat amit meg tudok osztani több gép közt és van rajta mikrofon bemenet is.

    Az SB X-Fi HD-t ajánlottátok, de azt mondtátok valószínűleg nem fog működni a PS4-emmel... Nos, levelezésbe kezdtem ez ügyben a Creative Support-al és sajnos igazolták az állításotok, viszont alternatívaként ajánlottak egy olyat hogy: Sound BlasterX G5

    Ez állítólag megy mindennel amim van, megvannak a megfelelő csatlakozói is, mondhatni tökéletes, viszont... elég vastagon fogott a ceruzájuk amikor az árát írták.

    Tudom hogy alapvetően audiofilek vagytok és nem szeretitek az ilyen "gamer" cuccokat, de nekem szükségem van erre az univerzalitásra (szeretném ha egy Nightwish-tól kezdve a Horizon Zero Dawn-ig minden áll-leejtősen szólalhatna meg, azt lejátszó ezköztől függetlenül)...

    A fentiek fényében megérhet ez a G5 ennyit?
    [link] - kb. 37 ezer HUF (gyorsan kéne dönteni, sztem márciussal lejár az akció is)

    Esetleg ennyi pénzért van már más ami jobb? (és ugyan úgy eszik PC-t is meg PS4-et is?)

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák