Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Solicidium #50680 üzenetére

    Szia!

    Nem egyszerű a helyzet, de...
    En cserélném az erositoket is, természetesen Gustard H10-re, megérdemli a HD600 es a Q701.
    Aztán a dac kérdés.
    Schiit: Passz, nem hallottam.
    HRT MSII+: Ez nem szol rosszul éppen, de mivel mas is belefér a keretbe, inkább hanyagolnam. USB tapos, egy kicsit talán lelketlen, főleg az elődjéhez a koporsó MSII+-hoz képest. Le erről sem beszellek, csak vehetsz jobbat is
    Q-DAC: Tiszta, pontos, nagyon precízen, kontrollaltan adagol minden tartományt, reszletessege elsore meglepo, de nem esik túlzásokba, ennek megfelelően kicsit hianyzik a hangjából a bugi. Olyan mint a kitűnő tanulo, aki csak bemagolta az anyagot, de nem erti teljesen. Szóval hátránya az előnye, nem húz semerre, igy viszonylag könnyen beillesztheto bármilyen láncba, kellemes, cserébe ugye színezni nem jó.
    SMSL M8: Haat, nem hallottam ugyan, de szerintem kicsit túlozhat a linkelt teszt. Olvastam róla olyat, hogy jó, de megvan az ideges Sabre hang nala (megfelelő korites hiánya miatt).
    Az usb a modern dac-ok tobbsegenel rendben van, nyugodtan használhatod arról is.
    Majd folytatom...Dolgozni is kéne... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák