Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    Sziasztok.

    "Szintecsak" Denon DA300 tulajoknak írnék ismét, hátha érdekel egy "birtokost". Illetve, akit érdekel.
    Kényszerűségből kénytelen voltam visszatenni a gyári tápot az Abasco helyére. Hááát, igen-igen elment a kedvem a zenehallgatástól. Két hét "jóság" után azonnal visszajött a túlzó felső basszus, de "kommerszebb" lett az egész, úgy ahogy van. Ismét Abasco-val visszaállt a nyugalom, letisztult, "felnőttebb, érettebb" a hang, tele apró nüansszal, nesszel, amik eddig alig voltak ( én pedig alapból szeretem a DA300 hangját, mégis...) . Azt persze megtehettem volna többször, hogy ide-oda cserélgetem a tápokat, de elég volt az elején pár nap váltogatás, utána egy porcikám sem kívánta vissza a gyári tápot. Arra jó volt, hogy megerősítsen abban, mennyivel jobb a stabilizált ( lineáris ??? ) táp hangra gyakorolt hatása. Nálam...nekem.

    Bocsánat, hogy ezzel traktálom a "Nagyérdeműt", de még nem volt módom megtapasztalni egy "jobb/más" tápegység hasznosságát, hiszen mindig beépített tápos ketyeréim voltak. Annak ellenére "komoly" előrelépésnek tűnik, hogy a kivitelezése igencsak "kispolszkis".

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák