Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz galez #44155 üzenetére

    Én nem nyúltam a driverekhez, anélkül is teljesen ki tudod használni.

    Én Foobar2000 + Wasapi kombóval használom most.

    Ehhez le kell töltened és telepítened a Foobar-hoz a Wasapi komponenst ("foo_out_wasapi"), illetve a SoX Resamplert.

    A SoX Resamplert a Preferences -> Playback -> DSP Manager menüpont alatt tudod beállítani, hogy használja a Foobar, úgy, hogy annak az Active DSPs oszlopban kell látszódnia. Utána a Configure Selected gombot megnyomva, a Resampler settings ablakban a Target samplerate értéke 48000 legyen. Ld. képernyőmentés.

    A Preferences -> Playback -> Output menüpontban a Device-nél ki tudod választani a Wasapi-t (mögötte pedig az eszköznév, jelen esetben USB SoundBlaster HD). Ld. képernyőmentés #2. Nekem a Wasapi (push) van kiválasztva, mert Wasapi (event)-et beállítva pattog a zenelejátszás, amit nem tudtam kiküszöbölni - ez valószínűleg az én notim szocproblémája (Lenovo/Intel wlan driver okozta DPC latency gond, ismert probléma a Thinkpad-eknél Windows alatt).

    Remélem, segítettem.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák