Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    FiiO E10-re mennyire érdemes úgy gondolni, mint külső DAC-ra?
    Semmi értelme annál jobb minőségű fejhallgató erősítőt használni az E10 DAC-jával, mint ami eleve benne van az E10-ben, vagy azért ez így nem igaz?

    Ideális cucc notihoz, mert nem igényel külön tápot, kicsi és könnyű, tehát könnyen szállítható és jól szól árához képest, ergó külön "csak" DAC vásárlása helyett praktikusabb lenne gondolnom rá az otthoni rendszerbe, hiszen ez mégis jó valamire még. Úgy értem ha messzire megyek IC-vel, akkor már csak bedobom a tatyóba a noti mellé ha van és ez tök jó dolog. Egy HiFi DAC meg marad otthon az asztalon, szóval ha nem ront sokat a FiiO-é, akkor a praktikm miatt inkább kéne. Nem akarok sokkal jobbat egyébként a FiiO E10 hangminőségénél, csak nagyobb térnek örülnék hangszeres zenénél. Cikkekben ezt a "kicsi színpad" dolgot olvasom, de nem nagyon értem, hogy ez mit jelent a cikkíró szerint így inkább nem használom, de valószínű, hogy nagyobb színpadot szeretnék ezek szerint. Félve mondom, mert szerinte az együttfutással is vannak gondok, mert nem elég jó a potméter. Na én ezt egyáltalán nem hallottam, hiába akartam meghallani. Összességében nekem van, ahol ez is elég. Pop-ra, például egy Madonna számra szerintem már magában is tökéletes az E10. Nekem elég volt. Olyan mély volt, hogy a kiemelést ki kellett kapcsolnom, aztán átnyomtam a Sorry c. számra és szégyen ide vagy oda tetszett. Szóval az erejével sem volt gondom. Jól szólt na, csak én nem vagyok akkora Madonnás azért. Viszont mégis megtetszett annyira, hogy otthoni DAC-nak és útravaló fejeserősítőnek bevállalnám, ha emiatt nem buknám a teret az otthoni erősítővel. Két DAC-ot nem szeretnék venni. Ennek oka egyszerű csóróság.

Új hozzászólás Aktív témák