Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni elsősorban DAC vásárlás ügyében. A használat belépő házi mozi, van egy aktív hangfal (Altec Lansing MX5021 illetve van egy Edifier R1600T III is de nem hiszem hogy jobb nála, ezekhez nem kell külön erősítő) és lesz egy fejhallgató később úgyhogy fejhallgató erősítő is lehetne egyben a DAC-ban.
    Első körben ifi uno dacot néztem, ebben elvileg teljes értékű sztereo erősítő is van, ha jól tudom, ára is kedvező, gondolom jobb lenne ezzel már, mint mondjuk egy laptop integrált hangkártyája (erről lenne használva, projektor nem biztos hogy kezelné a külső eszközt).
    Második ifi ZEN DAC v2 lenne, ebben van fejhallgató amp is azért, ami később jó lenne, jókat írtak róla mindenhol, bár úgy se tudnám kihasználni a tudását (MQA dekódolás stb.), max FLAC lehet zene esetén, film esetén pedig laptop esetében már Blu-Ray minőség is szóba jöhetne (DTS hanggal), viszont vélemények és tesztek alapján nagyon jó lehet.
    Látom a Topping E30 II Lite van inkább itt ajánlva, olvastam róla, jobb lenne?

Új hozzászólás Aktív témák