Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vajar

    csendes tag

    válasz Alukard #2223 üzenetére

    Helló!

    Nem konkrétan erre a hsz-r válaszolok, csak kapcsolódik ehhez. A hőmérséklettel kapcsolatban. Nekem is kb 55 fokon megy a gép, ha meghajtom (bár az oblivilion alatt felmegy 65-70 re is.) Az oké, hogy engem nem zavar (nem égeti le a kezem), meg a ház sokat felfog belőle, de nem lehet, hogy a rengeteg alaplap hiba az fs-eknél pont amiatt van, mert egyfojtában marha meleg van a gépben? Ok, hogy a proci, meg a vidkari bírja a meleget, de a környezetében lévő alkatrészek?
    Valaki azt mondta nekem itt a fórumon, hogy ne törődjek vele, ki van ez találva, de valahogy engem akkor is zavar, és még mindig idegesít, hogy sok fusi tulajnál, az alaplap megy tönkre. Szerintem ez akkor is a hitvány hűtésnek köszönhető. Mondjuk én az asztali gépemhez viszonyítok, ami nyélre tépve se megy 45 fok felé. Igaz abban víz van :DDD :DDD :DDD Valami hűtőrendszert a notira is kitalálok...... De mit? Lehetne alulról adni neki hideg levegőt, de nemtom az mennyire használna. És csak fix helyzetben menne. Mert hát egy plussz hűtést nehéz lenne cipelni.

    Na jó hosszúra sikeredett ez a hsz is. Sokat jár a szám, kezem
    Üdv: Vaj

Új hozzászólás Aktív témák