Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • body007

    addikt

    Megcsináltam a lenti "olasz tepsis babos lecsót" - hát nemgyerebe :D
    Persze magyarítottam ahogy illik - tv paprika pl. - de nekem nem tetszik, h egy tepsiben akar összefőni minden a sütőbe - kevergetés nélkül. Mondjuk zsemlemorzsa helyett pankót raktam rá (az volt otthon) amibe petrezselyem helyett lestyánt tettem (az meg a kertbe van), szóval messze nem a recept szerint készült... :D

    Ennek örömére ma főztem egy paprikáskrumplit
    Megosztom, h készült:

    1,2 kg (ha van új) krumpli
    1 nagy fej hagyma
    2 gerezd fokhagyma
    1-2 db paradicsom
    0,5 szál (kb. 20 cm) szikkadt (száraz) kolbász
    4 db frankfurti virsli
    10 dkg csipetke
    ~0,5 l víz
    zsiradék - most kacsazsír

    bors
    kömény
    erős
    piros paprika
    vas lábas

    És az elkészítése:
    Zsirádékon megdinsztelem a hagymát, erre megy a kolbász - hogy kicsit kisüljön a zsírja - mehet bele a krumpli - amit sütögetek ~10 percet óvatosan a hagymás, kolbászzsírban. Mehet bele a kockázott paradicsom, apróra vágott fokhagyma, majd a fűszerek. Ezt így picit még átforgatom, sütögetem majd jöhet a víz (a víz ne lepje el a motyót). Amikor 3/4 kész a krumpli (villával lehet ellenőrizni) mehet bele a csipetke és a virsli. Ha sok csipetke kerül bele valószínű felszívja az összes vizet - itt el lehet rontani az állagát. Ilyenkor már csak pötyögtetem óvatosan és lefedem, h ne főjön el a leve ( a tészta kell felszívja). Pár percenként megkeverem, ránézek. Ha megfőtt a tészta is akkor done :K

    Nálam fontos momentum, h nem főzöm szét az összetevőket - van fogad fiam használd, rágd meg az ételt - mondta volt fater :D
    Azért a krumplit villával szét kell tudni nyomni - ahogy anyum is szerette

    A végeredménynek egy sűrű szaftos "dolognak" kellene lennie:

    Tányéron jobban mutat - de most nem vagyok éhes, h kiszedjem :D

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

Új hozzászólás Aktív témák