Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz DeFranco #18398 üzenetére

    Ebben a laptopos dologban tudod törölni például a hibát.
    A kicsinél nem.
    Ebben több funkcióba bele tudsz nézni. A kéknél nem. Lásd légzsák, hengerekben a nyomás, szervíz lámpát tudsz törölni/resetelni. Ezt a kékben nem.
    Akkor ebben (mivel a kamionos is megvan) tudtam menetszintet állítani a légrugón. A kicsi erre alkalmatlan.
    Szintén kamionba van egy hibás egység és a program kiírta a cikszámát, ami hibásan működik. A kicsi nem.
    A program részletes, külön ki lehet az abs, légzsák, üzemanyag rendszer hibákat is olvasni. A kicsinél nem láttam ilyet.

    A kicsi arra jó, hogy rádugd, megnézed a hibát, kiíratod vele a hőmérékletet, persze ha le tudja kérni, fordulat számot tudsz nézni, vízhőfokot és kész. A kicsit arra használnám (már nem működik mert a 3. olvasásnál nem csinált semmit) hogy az aplikáción belül (Torque Pro, bár én nem a pro-t használtam), hogy menet közben ki tudod küldeni a fordulatot, hőfokot, akku töltést.
    De ha valakinek nem kell több, csak arra, hogy van e hiba a gépben, akkor arra tökéletes. Azt látja.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák