Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz radi8tor #16463 üzenetére

    Pedig dzsuvás ám. Nem takarítottam, pedig ráférne. Ha már motortér mosás akkor azt szó szerint kell érteni?
    Sterimob oszt mindent bele? :F
    Oldalt az akku mellett például megállt az a pörgő forgó izé, ami a fákról hullik, olajfolyás nyomok itt-ott, főtengely szimmering cserélve lett, mert ott engedett (féltengely gumiharangon látok például olajat, gondolom az se jó dolog, de lehet csak rácsöpögött fentebbről), meg általános használatból eredő por, de nem raliztam vele földesen. Futóműnek nem tenne jót most azt hiszem.

    troll81: Papír szerint A.Z.Meister 10W40 került bele 2017 végén. Tehát kábé kis túlzással 1 évet futott ezzel az olajjal a kocsi, előtte mi volt benne, arról nincs infóm.
    Akkor nincs semmi olyan rendellenes hang a két videjó alapján, ami miatt aggódni kéne a motor miatt?
    A kipufogó miatt annyira nem aggódom, nem is egy akkora tétel, hogy jujj. Rezonátor, cső, dob, bilincsek. Mibe fájhat kedvezménnyel felrakással együtt, 30-35k?
    Lehet ezt még talán én is meg tudnám csinálni ha lenne gödör, ahol aláfekhetnék, csak nem olyan nehéz mutatvány. :U

    Az a három csavarhely gondolom a szelepfedél borításé. (egyébként NGK gyertyák lettek betéve a kötelezők cseréjekor Bosch helyett)

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák