Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz proci985 #99847 üzenetére

    Kikérem magamnak, figyeltem én! :D

    Igen, megvan az elején a kis összenézés a kis ferdeszemű csaj, meg a pasi között. Bár azt nem nagyon értem, hogy emiatt közvetlenül miért felelős a baleset miatt... Mert elkalandozott a pasi gondolata vezetés közben? A "barlangász satyit" azért nem értem, mert akkor ezek szerint már a múlt században is próbálták felderíteni, sikertelenül. Viszont a sikertelenség nálam azt indikálja, hogy megkeresik az eltűnt barlangászokat. És ha a keresőcsapat is eltűnik, akkor azokat is, ráadásul minél többen tűnnek el, annál nagyobb a felhajtás az egész hely körül, minél nagyobb a felhajtás, annál nehezebb egy egész föld alatti szörnykolóniának rejtve maradnia. Ahogy a második részben is van (még csak az elején tartok), egyből Tv-stáb, Rendőrség, keresőosztagok, barlangászok. Lehet, hogy azért van, mert az egyik eltűnt egy képviselő lánya, de szerintem ez - kisebb felhajtással ugyan, de - működik kevésbé híres személy eltűnése esetén is.

    A "helyzethez akklimatizálódott emberek" részt meg nem is értem, miért nem jönnek fel a felszínre? Miért szorultak oda le élni? Mert az tuti, hogy önszántából senki sem szeretne a föld alatt élni. A kedvenc jelenetem, amikor a néni fekszik hason, a szörnyike meg a fején tenyerel és nem érzi a "kifinomult egyéb érzékszerveivel", hogy ez most egy élő, mozgó fej, amin még rajta van minden husi, meg bőr...

    Köszi a vitát egyébként, szeretem az ilyet! :) :C

    [ Szerkesztve ]

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák