Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz baluka26 #9212 üzenetére

    Nekem nem kellett koncentrálnom meg kétszer megnéznem. Tökéletesen értettem a filmet.
    Tele van öncélú és felesleges akciójelenettel amit láthatóan csakis azért raktak bele a filmbe, hogy lekösse az egyszeri, akciófilmeken kívül mást megemészteni nem tudó nézőt is.
    Nem egy ellentmondás és hibás megvalósítás van benne ami egy sci-fi filmhez méltatlan.
    Én pontosan azért csalódtam az Inceptionban mert nem azt kaptam amit vártam. Én egy remek, gondolkodós sci-fit vártam, de ehelyett egy tömegcikket kaptam aminek csak a zenéje elsőosztályú.

    (#9211) whaler:
    Az Avatarnál nem volt ámítás. Pontosan azt kaptunk amit ígértek. Egy lenyűgöző képi világgal és egyszerű (de nagyjából hiteles) történettel rendelkező, mozgalmas sci-fit. Nem voltak benne vakvágányok mint az Inceptionban.

    (#9214) K_mester:
    Na az tényleg jó film. :)

    (#9215) whaler:
    Már elsőre is megértettem nagyjából a filmet, de tényleg kellett egy második végignézés is hogy teljes legyen a kép.

    Szerintem a The Fountain zavarosabb. Azt láttam már legalább háromszor, de még mindig nem teljesen világos benne minden.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák