Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    Furious 7 (2015)
    euro, hun

    Férfi létemre alapvetően nem vagyok oda az autókért (legalábbis az ilyen tuning verdákért semmiképp, sokkal inkább az átlagosabb, utcai vonal jön be), nem is igazán jön be ez a scene, amikor összegyűlik sok ember, aztán csapatják. Rengeteg ilyen film van már, kimerítettnek érzem a témát bőven, főleg, hogy _csak ez_ a sorozat már a hetedik ilyet gyártotta le. Az előző részeket ugyan egyszer megnéztem, de gyorsan el is felejtődött. Igazából ez sem lett volna kivétel (már nyolcvanadjára mondják el, hogy "csak még ez az utolsó munka, aztán minden rendben lesz", rendkívül hiteles :) ), de a végén baromi jól összefoglalták a sorozatot, maga a film átlagossága ellenére tényleg azt érezte az ember, hogy itt valami különleges dolog részese - kicsit olyan volt, mintha a valóság (Paul Walker halála) és a film egy párhuzam lenne (bár nem tudom, hogy real life mennyire voltak nagy cimborák, nem követem a dolgot). Szóval egy szó, mint száz, a vége nagyon felemelte a filmet, gondolom ezért is kapott jó pontokat.

    Talán úgy alapvetően is kicsit jobbak voltak benne a jelenetek, mint a korábbi részekben (Abu Dhabi lol), de úgy alapvetően nem adtam volna rá átlagosnál jobb pontot, így viszont megérdemel egy 8/10 (felfelé kerekítve), valószínűleg megnézem még 1X.

    A mélypont nálam egyébként az volt, hogy még Statham-et is belerakták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák